Keeleõpe

Keelekursused ja taseme valimine

Meie õppekeskuses jaotub õppetöö sügis- ja kevadsemestriks. Kui Te soovite semestri lõpus sooritada eksamit, siis pakub Tallinna Goethe Instituut võimalusi eksamiteks.

Kui Te tahate õppida saksa keelt, aga ei tea, millisel tasemel Te olete, siis olge mureta. Tulge kohale ja vestlusel õpetajaga leitakse Teile sobiv rühm!

Eesti keel võõrkeelena

Kursuse tasu 200 €.

Saksa keel

Keel on kultuuri osa ja tõe kandja – sellepärast õpetame me SKI algusaegadest peale saksa keelt kõigile ja erinevatel tasemetel (A1-C1). SKI on Goethe Instituudi partner, kes treenib meie õpetajaid, vahendab kontaktid Saksamaa õpikukirjastajatega ja korraldab meie õppijatele soovi korral Tallina SKI juures kaks kord aastas saksa keele tasemeeksamid.

Keelekursused toimuvad sügiseti ja kevadeti õhtustel aegadel tavapäraselt ühel korral nädalas. Võib õppida minirühmas suurusega kuni 6 inimest, tavarühm alates 7 keeleõppijast. Lisaks õpetame ka individuaalselt.

Tavakursus 56 tundi .

Minirühmas õpib kuni 6 õpilast ja siis toimub kursus 1x nädalas kokku 28 tundi. Individuaalõpe 10 tundi.

Kursuse tasu 200 eurot.

Meie õpetajad

SKI Õppekeskuse saksa keele õpetaja
Ülle Sihver,  ylle.sihver@gmail.com

Alates 1996. aastast Tartu Saksa Kultuuri Instituudi Õppekeskuse saksa keele õpetaja

2002 Tartu Ülikooli kirjaliku tõlke magister
1991 Tartu Ülikooli saksa keele õpetaja kutse

Untitled-1.jpg

Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna. Tulumaksusoodustus 20 % tagastatakse vastavalt tulumaksuseadusele (paragr.26, lg 2/1).

Kui Te tahate õppida saksa keelt, aga ei tea, millisel tasemel Te olete, siis olge mureta. Tulge kohale ja vestlusel õpetajaga leitakse Teile sobiv rühm!

ski

Malle Ploovits

Kastani 1, Tartu 50409
Telefon: + 372 5385 3696