Kultuuriprogramm
DIGITAALNE MEEDIA ÕPPETÖÖS. Täiendusõpe saksa keele õpetajatele
- 17. aug. 2017
- Kirjutas: Malle Ploovits
- Rubriik: Kultuurikava Uudised ja teated
Täienduskoolitus saksa keele õpetajatele 25. augustil kell 10:00 – 16:30 Tartu SKIs, Kastani 1.
ÕPIKODA: DIGITAALNE MEEDIA ÕPPETÖÖS.
Goethe Instituudi loodud ja võrgus pakutavaid materjale saab keeleõppes kasutada kõigi osaoskuste omandamisel ning digimeedia ei motiveeri ainult noori õppijaid. Goethe Instituudi materjalide näitel tutvute osaga võrgus kättesaadavatest materjalidest, mis sobivad eriti hästi õppetööks.
Õpikojas näete ja saate ise näidete põhjal järele proovida,
- kui tõhusad ja õpilasi tegevusse kaasavad on õpirakendused võõrkeeletunnis,
- kuidas Goethe Instituudi võrgumaterjalide abil treenida erinevaid oskusi,
- mil viisil muudab mobiilsete seadmete kasutamine võõrkeeleõppe mängulisemaks.
Katsetame koos erinevaid rakendusi ja tutvume võrgus pakutavate Goethe Instituudi materjalidega, mida saab saksa keele tunnis edukalt kasutada. Osalemine on saksa keele õpetajatele tasuta.
Registreerimine: https://www.goethe.de/ins/ee/de/ver.cfm?fuseaction=events.detail&event_id=21008539
Registreerumistähtaeg: 22.08.2017
Referent:
Piotr Garczynski, Varssavi Goethe Instituudi keele- ja haridusalase koostöö koordinaator, Goethe Instituudi Kesk- ja Ida-Euroopa digitaalmeedia kontaktisik, vastutav mh tahvelarvutite kasutamise alaste täienduskoolituste eest keeleõppes ning erinevate (meedia)projektide online-keelemängude ideede ja loomise eest.